O firmie

Firma DOMER® powstała w roku 1991, aby stać się partnerem pleszewskich firm produkujących kotły C.O. Zajmujemy się wysoce rozwiniętą sprzedażą hurtową i detaliczną części i akcesoriów do pieców i kotłów C.O.

Firma DOMER® to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni w tym 180 metrowa sala sprzedaży z doskonale wyeksponowanym asortymentem oraz dwa magazyny wewnętrzne, z których jeden to magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1000 metrów. Na prężnie działającą firmę składa się doskonale pracujący dział wysyłek. W naszej firmie znajduje się również profesjonalny serwis urządzeń z naszej oferty. Nasza firma to również dział produkcji dmuchaw do kotłów c.o. oraz wentylatorów wyciągowych.

Duże osiągnięcia zobowiązują nas do stawiania sobie jeszcze ambitniejszych celów, bowiem brak dalszego rozwoju w obliczu silnej konkurencji na wszystkich naszych rynkach oznaczałoby utratę pozycji, którą wypracowaliśmy od początku istnienia firmy. Dlatego na początku 2021 roku uruchomiliśmy nowy dział w naszej firmie zajmujący się cięciem laserowym oraz zaginaniem blach. Hala produkcyjna, z magazynem oraz spawalnią daje możliwość realizowania zamówień różnego rodzaju. Cięcie laserowe jest metodą która, cechuje się nie tylko wysoką precyzją, ale minimalizuje ryzyko odkształcenia się metalu. Dzięki takiej metodzie cięcia ograniczyliśmy ilość odpadów produkcyjnych, co jest niezwykle ważne dla Klientów, jak i dla nas. Najnowocześniejsze maszyny gwarantują wysoką precyzję wycinana oraz powtarzalność elementów. Pozwala to na wykonywanie szerokiej gamy detali o różnym stopniu skomplikowania. Dzięki prasom krawędziowym możliwe jest gięcie płaskich elementów blach do wybranego kształtu. Wysoka technologia posiadanych maszyn pozwala zaginać zarówno cienkie jak i grube blachy z satysfakcjonującą repetycją.

Wraz z rozwojem firmy i pojawianiem się nowych pomysłów uruchomiliśmy sklep pięknecięcie.pl, w którym oferujemy elementy wyposażenia wnętrz wykonane z wysokogatunkowej stali i malowane proszkowo. Chcieliśmy, aby posiadany przez nas park maszynowy tworzył produkty nie tyko dla przemysłu. Naszym celem jest także upiększanie mieszkań, biur i warsztatów naszych Klientów. Wszystkie wykonane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i trwałość, a za ich stworzeniem stoją lata doświadczenia.

Osoby pracujące w DOMER® to kadra doskonałych fachowców od obszaru sprzedaży, obsługi magazynowej, produkcyjnej, operatorów maszyn, spawaczy, poprzez dział zakupowy, księgowość i obszar IT.

W interesie naszych Klientów łączymy kompetencje w wielu dziedzinach i oferujemy kompletne rozwiązania z jednej ręki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!